Про те, як наразі працює система БПД сайту KOVALSKA&partners повідомили у прес-службі Мін’юста.

Тепер працівники системи, за наявності технічної можливості, працюють у віддаленому доступі із застосуванням електронних комунікацій та технологій. Працівники деяких центрів та бюро правової допомоги, як і раніше, працюють в офісах.

Для надання правової допомоги використовуються усі доступні способи — телефонний зв’язок, офіційні веб-сайт та сторінки у соцмережах. Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на сайті системи БПД).

Надання правової допомоги у кримінальному процесі не змінилося: забезпечується захист затриманим, підозрюваним, обвинуваченим за постановами слідчих та ухвалами судів; приймаються дзвінки затриманих осіб або їхніх родичів.

Регіональні центри продовжують приймати та обробляти повідомлення про затримання осіб цілодобово за допомогою телефонного, факсимільного зв’язку та електронної пошти.

Призначений центром адвокат повинен прибути на місце затримання протягом години з моменту видання йому доручення та надати захист клієнту.

Comments (1)

  1. Pingback: РЕАЛІЇ КАРАНТИНУ: КРАЩЕ НЕ ПОРУШУВАТИ | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65