Незабаром запрацює повністю новий Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Про це повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська.

«На кінець червня ми плануємо запустити новий ЄДР з новими сервісами: швидкий, структурований та ще більш захищений», – повідомив Денис Малюська.

За його словами, зараз в роботу реєстрів впроваджується нове програмне забезпечення.

Також Малюська розповів, що всі реєстри, які перебувають у віданні Міністерства юстиції (близько 30), перебувають у державній власності. Їх адмініструє державне підприємство “НАІС”, і той міцний ступінь захисту, який вони мають, унеможливлює їхній злам з боку хакерів.

Керівник відомства також зазначив, що Мін’юст розробив законопроект, який передбачає ліквідацію протягом двох років державних нотаріальних контор. При цьому розроблено механізм, який дозволить громадянам отримати послуги за соціальними цінами.

«Приватні нотаріуси будуть надавати окремі послуги незахищеним категоріям населення за зниженими цінами. Тобто ті послуги, які ці люди отримують зараз у державних нотаріусів, можна буде отримати за таку ж ціну у приватних. Цей механізм буде відрегульовано і запроваджено додаткові стимули. Людям не потрібно буде займати чергу о 5-й годині ранку, аби потрапити до нотаріуса», – розповів Денис Малюська.

Він підкреслив, що цей концепт погоджено з Нотаріальною палатою, як і розроблено механізм компенсації.

!!Також читайте: Мінфін та Мін’юст отримали повноваження фінмоніторингу: протидія відмиванню злочинних доходів!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65