Не допустити продовольчої кризи планують шляхом запровадження нульової митної ставки на ввезення окремих видів зернових культур. Утім, 1,9 млн втрат, які виникнуть через запровадження таких заходів, фінансуватимуться за рахунок податків.

Відповідний проект «Про внесення змін до Митного тарифу України щодо тимчасового застосування ставок ввізного мита на окремі види зернових культур» (№3310) підготував Кабінет Міністрів та передав на розгляд народним депутатам.

Зокрема, боротися з підвищенням цін на внутрішньому ринку на окремі види зернових культур планують шляхом запровадження нульової ставки ввізного мита на територію України. Заходи будуть тимчасовими та триватимуть до 30 червня 2020 року. Митні пільги планують надати на ввезення жита, вівса, рису, гречки, проса.

Втім, як зазначають автори проекту, запровадження таких пільг неминуче призведе до втрат надходжень до державного бюджету на рівні 1,9 млн грн. Тож наповнювати держскарбницю планують за рахунок збільшення імпорту та надходжень від оподаткування внутрішніми податками господарських операцій із зазначеними товарами.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65