Серед працівників охорони здоров’я зростає занепокоєння щодо того, наносять вони шкоди своєму здоров’ю на робочому місці через відсутність засобів індивідуального захисту, і деякі з них висловлюють небажання виконувати свої обов’язки через підвищені ризики.

Британський досвід показує, що сім’ї загиблих лікарів не готові виправдати уряд і медичне керівництво, які посилаються на непередбачуваність пандемії. Закон про охорону здоров’я та безпеки на виробництві зобов’язує роботодавців забезпечувати безпечне місце роботи.

Щодо медичних працівників, які вже загинули, більше серйозне питання, яке слід розв’язати в цей час, полягає в тому, чи повинно проводитися розслідування відповідно до кримінального законодавства і пред’являються звинувачення проти окремих осіб або підозри у вбивстві (ненавмисне вбивство окремої особи).

Закон про корпоративне ненавмисне вбивство 2007 року став знаковим законом, що вводить можливість визначення компаній і організацій, відповідальних і винних у ненавмисному вбивстві, в результаті серйозних управлінських помилок, які привели до грубого нехтування порушення обов’язки з надання допомоги.

Для успішного розгляду обвинувачення має довести наступне: що відповідач є квалікованою організацією, яка несла обов’язок дотримуватися обережності, і що було грубе порушення цього обов’язку (організацією).

Експерти заявляють, що у випадку з коронавірусом існувало достатньо інформації про те, що потрібно було зробити, включаючи масове тестування і тестування медичних працівників, щоб зупинити поширення вірусу серед колег. Те, що було передбачувано за кілька тижнів і місяців до піку епідемії, повністю відрізняється від надзвичайної ситуації, яка була невідома до її виявлення.

Саме тому можливе винесення перших вироків по злочинної недбалості, що призвела до смерті медпрацівників.

!!Також читайте Медицина по телефону

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65