Чехія однією з перших в Європі послабила карантинні заходи. Однак при цьому діють і деякі старі правила, що викликає подив у громадян.

Наприклад, із 20 квітня можна спокійно підстригти собаку, але перукарні для людей відкриються тільки 11 травня. Тому, за словами власників салонів, багато господарів просяться постригти їх разом з вихованцями. Проте, за правилами вхід, у салон дозволений тільки собакам.

Пріоритети влади можуть здатися дивними, але Чехія стабільно фігурує серед країн з найбільшою кількістю собак на душу населення в Європі. У 10 млн чехів — не менше ніж 2 млн собак, пише Бі-Бі-Сі.

Також чехам можна піти в тренажерний зал, бібліотеку або в зоопарк. Ось тільки близько до тварин відвідувачів зоопарків не підпускають, та й доступні лише вуличні вольєри.

Роботу відновили і невеликі бутіки площею до 2500 м2. Тут інша проблема: влада заборонила примірку одягу в магазині.

Карантин боляче вдарив і по одній з головних чеських святинь — броварнях. Однак чехам вже дозволили виходити в парки компаніями до 10 чоловік, а значить, пивоварам не доведеться виливати продукцію.

!!Раніше ми писали про те, як світ виходить з карантину?

Влада Дубаю планує відкрити емірат для туристів на початку липня. Але проведення всесвітньої виставки Expo 2020 Dubai в цьому році залишається під питанням.

Скасовувати обмеження для в’їзду туристів будуть поступово, і не виключено, що процес розтягнеться до вересня, залежно від глобальних тенденцій, заявили в департаменті туризму і комерційного маркетингу. Як повідомляє Bloomberg, уряд емірату вже оголосив, що послабить суворі обмеження й дозволить відновити деякі види комерційної та транспортної діяльності.

Правда, літо в ОАЕ — це далеко не головний туристичний сезон, бо температура повітря вдень може перевищувати 40С в тіні, а вночі рідко опускається нижче за 30С. Основний наплив гостей припадає на жовтень — квітень. Так, за офіційними оцінками, торік Дубай прийняв 16,7 млн туристів.

Цей рік для міста особливий, оскільки 20 жовтня тут має відкритися всесвітня виставка Expo 2020. Планувалося, що вона

працюватиме до квітня 2021 року.

Утім, наприкінці березня країни — учасниці Expo 2020 Dubai звернулися з пропозицією перенести виставку на наступний рік через пандемію. Це питання має бути розглянуто на генеральній асамблеї Міжнародного бюро виставок.

Заборонене місто (Гугун) у Пекіні, яке було закрите наприкінці січня через епідемію коронавірусу, 1 травня знову відкрилося для відвідувачів.

Палацовий комплекс працює з 8:30 до 17:00, але відкрито лише частину павільйонів. Нині вхід коштує 60 юанів (близько 230 грн.). Щодня в музей пускатимуть максимум 5000 відвідувачів.

Заборонене місто — найбільший палацовий комплекс у світі. Зараз він є головним історичним комплексом Пекіна.

!!Також читайте Послаблення карантинних обмежень. Кому дозволять працювати?

Comments (1)

  1. Pingback: Еко-рейтинг: зелене місто | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65