На позачерговому засіданні Кабміну 22 березня було прийнято постанову № 230, якою внесено зміни в постанову № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

1. Постанова щодо посилення правил в’їзду передбачає, що громадяни інших країн, а також особи без громадянства тепер зможуть потрапити в Україну тільки в разі наявності поліса страхування, а також ПЛР-тесту, зробленого не більше, ніж за 72 години.

2. Що стосується громадян України, то вони повинні піти на самоізоляцію на 14 днів, незалежно від того, в якій зоні знаходиться країна, звідки вони в’їжджають. «Червоний» список, «зелений» список – без різниці. Від самоізоляції звільняються особи, які мають на руках негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не більше, ніж за 48 годин.

‼️ ВИКЛЮЧЕННЯ з правил все ж є: НЕ підлягають самоізоляції, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим COVID-19 особою:

🔹 громадяни України, що не досягли 12 років;

🔹 водії і члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;

🔹 громадяни України, які здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації.

☝ Є особливості і для осіб, які в’їжджають в Україну з Криму або з непідконтрольних територій Донбасу. Якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим COVID-19 особою, то самоізоляції не підлягають:

🔹 особи, які не досягли 12 років;

🔹 працівники представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні;

🔹 абітурієнти, які хочуть вступити до українських вузів;

🔹 батьки дітей, усиновителі, опікуни, піклувальники.

💉 Також від самоізоляції будуть звільнені громадяни України, які готові здійснити вакцинацію від COVID-19 на території нашої країни, і мають відповідне запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

І на останок, давайте згадаємо що 17 листопада 2020 Верховна Рада України 303 голосами підтримала проект постанови, який передбачає, що населення буде інформуватися про нові карантинні обмеження ЗА СІМ ДНІВ до оприлюднення такого рішення Кабміном! Але як є..

!!Також читайте: Локдаун: розраховувати допомогу підприємцям будуть по-новому

Comments (2)

  1. Pingback: У "червоних" зонах ходити по вулицях та парках без масок заборонено!

  2. Pingback: Посилення покарання за псевдомінування та «телефонний тероризм»: закон підписано!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65