Суспільство сприймає послаблення карантинних заходів як скасування карантину, тому громадяни почали нехтувати носінням масок в громадських місцях і транспорті. Вирішити цю проблему хочуть шляхом посилення відповідальності. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

У зв’язку зі збільшенням кількості хворих на коронавірус Кабмін хоче ініціювати підвищення штрафів за відсутність масок в приміщеннях і в громадському транспорті під час карантину.

Очільник Уряду закликав голів ОДА тримати епідемію під контролем.

«Людям треба роз’яснювати ці питання. Щодо дотримання соціальної дистанції, щодо дотримання маскового режиму. Ми готові переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними. Тому ми плануємо виносити на засідання Уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів», — підкреслив Д.Шмигаль.

Прем’єр-міністр наголосив, що треба діяти зараз, щоб не допустити в певний момент експонентного зростання захворілих та перевантаження медичних закладів.

!! Також читайте: Зміни в карантинних заходах: відкриття кінотеатрів та проведення пробного ЗНО заборонено!!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65