Наша країна вже другий місяць продовжує жити в умовах суворих карантинних обмежень. За порушення карантину передбачений чималий штраф: від 17000 до 34000 гривень, а для посадових осіб – від 34000 до 170000 гривень.

В Єдиному реєстрі судових рішень вже є майже півтори тисячі постанов судів щодо розгляду адміністративних правопорушень за статті 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП.

Більшість протоколів було складено на представників малого та середнього бізнесу. Найчастіше притягуються до адміністративної відповідальності за торгівлю продуктами харчування без захисних масок та рукавичок, перевезення більшої кількості пасажирів, ніж дозволено, за здійснення прийому відвідувачів закладами громадського харчування, торгівлю непродовольчими та побутовими товарами тощо.

Стосовно штрафних санкцій, то щонайменше 77 постанов відносно підприємців і їхніх найманих працівників. Їх оштрафували на 17 000 гривень. У 6 постановах відносно підприємців вже було застосовано штраф у розмірі 34 000 гривень. І лише одна постанова містила штраф у розмірі 30 005 гривень.

З усього масиву постанов, у більшості випадків, суди не в змозі притягти осіб до адміністративної відповідальності через численні порушення, які допускаються при складанні протоколів. Внаслідок чого їх повертають або ж закривають провадження у зв’язку з відсутність складу/події правопорушення.

!! Читайте також:

Судочинство по-техаські

Хроніки посткарантину – готуємось разом!

Рекомендуємо нове відео.

Comments (1)

  1. Pingback: Несподіваний позов | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65