Ура! Нам обіцяють поступовий вихід з карантину , який було продовжено до 11 травня.  Так, на сайті КМУ опубліковано поетапний план виходу із карантину,  але з ймовірними обмеженнями.

За словами Прем’єр-міністра, перший етап має розпочатись вже 11 травня і може бути надано дозвіл на роботу магазинів оптово-роздрібної торгівлі непродовольчої сфери, індустрії краси, а також дозволять працювати нотаріусам, адвокатам та аудиторам. При цьому – пік зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію очікується з 3 по 8 травня.

По адвокатам (читайте також КАРАНТИННІ ПРИВІЛЕЇ АДВОКАТІВ) та аудиторам взагалі цікава ситуація – суди в онлайн режимі,  фіскальну службу теж ніхто не закривав – і звіти подавати треба, і податки сплачувати та і заборони на роботу саме адвокатів та аудиторів як такої не було. Якщо всі заборони та обмеження проаналізувати в деталях – то їм не можна було приймати відвідувачів. Не зайве буде додати, що такий поворот може бути не самою поганою правовою підставою для оскарження майбутніх штрафів як мінімум консалтерам, аудиторам та адвокатам. Але таку роботу відновлюють і то добре!

Дитячі майданчики та міжміське транспортне сполучення потрапляють аж на 3-й етап виходу з карантину, тому раніше червня діти на повітря навряд чи зможуть потрапити і на роботу дістатись мало хто зможе. Будемо мати надію, що дітей дозволять виводити на вулицю, коли відкриють парки та сквери, єдине – здорові діти в масках  – це поле для інфекцій. Але й сидіння вдома для дитячих легень та нормального росту і розвитку точно користі не несе, та й не тільки легень. Чи не матимемо ми потім хворобливих дітей від відсутності кисню?

Точно зрозуміло, що буде відновлено освітній процес і випускники зможуть скласти ЗНО – поки що є тільки питання коли? – вже в травні чи аж у червні.

Метрополітен, торгово-розважальні заклади запрацюють схоже останніми. З одного боку – це місця найбільшого скупчення людей і забезпечити дистанцію там практично не можливо, з іншого боку – альтернатив метро ще ніхто не придумав, а власники ТРЦ – теж бізнесмени, які теж несуть немалі збитки.

Як то відобразиться на економіці та на бізнесі – важко сказати, але буде тотальне перезавантаження.  Так само важко спрогнозувати за який рахунок люди сидітимуть вдома і за який рахунок роботодавці їм сплачуватимуть утримання та чи всі роботодавці зможуть отримати допомогу

Рекомендуемо нове відео.

Comments (2)

  1. Pingback: Які карантинні пом'якшення можуть відбутись у другому етапі? | Ковальська та партнери

  2. Pingback: Судова карантинна практика: порушення карантину бізнесом!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65