Рахівський районний суд Закарпатської області обмежився зауваженням і не стягнув штраф з заробітчанина, який повернувшись в Україну, зобов’язувався знаходитись в самоізоляції 14 днів, але пішов до церкви, щоб подати вдячну записку з нагоди дня народження.

Постановою від 14 квітня 2020 року справа №305/474/20 закрито, а віруючого звільнено від відповідальності за порушення правил карантину згідно статті 44-3 КУпАП.

Встановлено, що громадянин вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.44-3 КУпАП, однак жодних негативних наслідків від його дій не настало. Тому вчинене правопорушення суд визнав незначним і у відповідності до вимог статті 22 КУпАП звільнив порушника режиму самоізоляції від адміністративної відповідальності, закрив справу і оголосив усне попередження.

Сам порушник свою вину визнав повністю і пояснив наступне: 19 березня 2020 року він повернувся зі Словацької Республіки додому. На кордоні йому було роз’яснено про необхідність самоізолюватися за місцем проживання на 14 днів, про що він підписав зобов’язання. Протягом наступних 10 днів він дотримувався зобов’язань і знаходився вдома на самоізоляції. Але він живе біля церкви і після дня народження вирішив подати до церкви вдячну записку. Таким чином, на кілька хвилин він відлучився з хати і подав цю записку дякові. Порушник запевнив, що одягнув захисну маску і рукавички, ні з ким не контактував, на богослужіння не лишився. Також віруючий заявив, що протягом 10 днів самоізоляції не спостерігались ознаки простудних або вірусних захворювань. Тому він вважає, що своїми діями не поставив нікого з громадян під загрозу інфікування.

Вину в скоєному щиросердно визнав і просив його суворо не карати.

Нагадуємо, що раніше суди почали відмовлятися штрафувати громадян за неносіння маски.

!!Також читайте ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У ПИТАННІ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ! НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ДОЗВОЛЯТЬ ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ БЕЗ ЗГОДИ ОСОБИ!

Comments (1)

  1. Pingback: Особливості виховання при COVID-19 | Ковальська та партнери

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

З питань розміщення реклами звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65

З питань надання послуг звертайтеся за телефоном (044) 221-31-65